00:00
33:13
W sześćdziesiątym szóstym odcinku Inwestorium moim i waszym gościem jest Marta Kobińska.
Marta jest trenerką mentalną kobiet, mentorem, coachem, autorką i entuzjastką życia na własnych warunkach.

Od ponad 20 lat związana jest z finansami, przeszła ścieżkę od młodszej księgowej do dyrektora finansowego, którą to funkcję pełni w dalszym ciągu. Fascynują ją zawiłości cyferek, a także zawiłości naszego umysłu.

Z połączenia jej pasji do finansów z pasją do psychologii powstał projekt Bezpieczna Finansowo, który przełamuje negatywne schematy postępowania z naszymi pieniędzmi i pomaga tworzyć wspierające przekonania w tym obszarze. Celem jest osiągnięcie wolności finansowej rozumianej jako możliwość wyboru i analizowania swoich finansów na spokojnie, a nie pod presją niezapłaconych rachunków.

Rozmawiam z Martą o jej karierze od księgowej do dyrektora finansowego, postrzeganiu pieniędzy i edukacji finansowej.


Linki, dodatkowe materiały i transkrypcja podcastu są dostępne na stronie
https://kubakarlinski.pl/podcasty/marta-kobinska-1/ Become a supporter of this podcast: https://www.spreaker.com/podcast/inwestorium--4804638/support.
W sześćdziesiątym szóstym odcinku Inwestorium moim i waszym gościem jest Marta Kobińska. Marta jest trenerką mentalną kobiet, mentorem, coachem, autorką i entuzjastką życia na własnych warunkach. Od ponad 20 lat związana jest z finansami, przeszła ścieżkę od młodszej księgowej do dyrektora finansowego, którą to funkcję pełni w dalszym ciągu. Fascynują ją zawiłości cyferek, a także zawiłości naszego umysłu. Z połączenia jej pasji do finansów z pasją do psychologii powstał projekt Bezpieczna Finansowo, który przełamuje negatywne schematy postępowania z naszymi pieniędzmi i pomaga tworzyć wspierające przekonania w tym obszarze. Celem jest osiągnięcie wolności finansowej rozumianej jako możliwość wyboru i analizowania swoich finansów na spokojnie, a nie pod presją niezapłaconych rachunków. Rozmawiam z Martą o jej karierze od księgowej do dyrektora finansowego, postrzeganiu pieniędzy i edukacji finansowej. Linki, dodatkowe materiały i transkrypcja podcastu są dostępne na stronie https://kubakarlinski.pl/podcasty/marta-kobinska-1/ read more read less

7 months ago #aktywa, #bezpiecznafinansowo, #bezpiecznifiansowo, #bezpiecznifinansowo, #cfo, #dyrektorfinansowy, #finanse, #fundacjabezpiecznifinansowo, #inwestorium, #kubakarlinski, #kubakarliński, #martakobinska, #martakobińska, #pasywa, #pieniadze, #pieniądze, #płynnośćfinansowa