00:00
55:30
Michał Furmankiewicz -Experienced professional (with 15+ years in business) working in various roles as consultant, architect and team leader. I am keen on problem solving and business enablement through technology. I've spent last 10 years working with various Cloud technologies on the market helping customers to understand the broader concept, build solutions and get the business outcome. I am very goal oriented and passionate about making thing happen including whoever is required to make the job done.

Pytania wstępne:
 1. Z jakiego sprzętu korzystasz na co dzień (pytanie dot. komputera, telefonu, mikrofonu, itp. w zależności od wykorzystywanych sprzętów)?
 2. Czy wybór takiego sprzętu podyktowany był tym czym się zajmujesz na co dzień czy raczej z osobistych decyzji?
 3. Czym się zajmujesz na co dzień? Na czym polega Twoja praca?
Pytania do tematu:
 1. Tak od początku. Jak wyglądają datacenter Azure (od strony hardwareu) i w ilu regionach się znajdują?
 2. Biorąc pod uwagę wysokie koszty energii, co może przełożyć się na koszt utrzymania własnych serwerowni. W jaki sposób radzi sobie z tym Microsoft? Jak podchodzi do tematu tzw. Zrównoważonego rozwoju?
 3. Jakich technologii używa Microsoft, aby rozwijać swoje serwerownie? Wiadomo, że nie wszędzie może zbudować ogromne budynki czy hale, a zapotrzebowanie wzrasta.
 4. W Europie mamy kilka regionów do wyboru. Czym zatem się sugerować przy wyborze np. pod infrastrukturę aplikacji?
 5. Sztuczna inteligencja (AI) z Twojej perspektywy?
 6. Odbiegając od tematu – pytanie kończące dla każdego gościa: jaką książkę, film lub grę z dowolnego gatunku chciałbyś polecić?
 • Film:
 • Książki (Komiksy):
 • Gry: Forza
Linki do odcinka: .

Patronite –
https://patronite.pl/CDAp

Zapraszam do śledzenia Podcastu na portalach społecznościowych:
Twitter – https://twitter.com/AMolendowski
Instagram – https://www.instagram.com/artur_z.m/
LinkedIn – https://www.linkedin.com/in/artur-molendowski/
Facebook – https://www.facebook.com/chwiladlaadmina/
www – https://chwiladlaadmina.pl
Michał Furmankiewicz -Experienced professional (with 15+ years in business) working in various roles as consultant, architect and team leader. I am keen on problem solving and business enablement through technology. I've spent last 10 years working with various Cloud technologies on the market helping customers to understand the broader concept, build solutions and get the business outcome. I am very goal oriented and passionate about making thing happen including whoever is required to make the job done. Pytania wstępne: Z jakiego sprzętu korzystasz na co dzień (pytanie dot. komputera, telefonu, mikrofonu, itp. w zależności od wykorzystywanych sprzętów)? Czy wybór takiego sprzętu podyktowany był tym czym się zajmujesz na co dzień czy raczej z osobistych decyzji? Czym się zajmujesz na co dzień? Na czym polega Twoja praca? Pytania do tematu: Tak od początku. Jak wyglądają datacenter Azure (od strony hardwareu) i w ilu regionach się znajdują? Biorąc pod uwagę wysokie koszty energii, co może przełożyć się na koszt utrzymania własnych serwerowni. W jaki sposób radzi sobie z tym Microsoft? Jak podchodzi do tematu tzw. Zrównoważonego rozwoju? Jakich technologii używa Microsoft, aby rozwijać swoje serwerownie? Wiadomo, że nie wszędzie może zbudować ogromne budynki czy hale, a zapotrzebowanie wzrasta. W Europie mamy kilka regionów do wyboru. Czym zatem się sugerować przy wyborze np. pod infrastrukturę aplikacji? Sztuczna inteligencja (AI) z Twojej perspektywy? Odbiegając od tematu – pytanie kończące dla każdego gościa: jaką książkę, film lub grę z dowolnego gatunku chciałbyś polecić? Film: Książki (Komiksy): Gry: Forza Linki do odcinka: . Patronite – https://patronite.pl/CDAp Zapraszam do śledzenia Podcastu na portalach społecznościowych: Twitter – https://twitter.com/AMolendowski Instagram – https://www.instagram.com/artur_z.m/ LinkedIn – https://www.linkedin.com/in/artur-molendowski/ Facebook – https://www.facebook.com/chwiladlaadmina/ www – https://chwiladlaadmina.pl read more read less

8 months ago #azure, #chwiladlaadmina, #cloud, #furman, #mvp, #podcast