00:00
55:56
Marcel Guzenda – Doświadczony inżynier i presales w obszarze sieci komputerowych i technologii data center. Aktualnie konsultant IT, bloger, youtuber i prelegent na branżowych konferencjach. W krótce rusza z własnymi kursami online.

Pytania wstępne:
1.Z jakiego sprzętu korzystasz na co dzień (pytanie dot. komputera, telefonu, mikrofonu, itp. w zależności od wykorzystywanych sprzętów)?
2.Czy wybór takiego sprzętu podyktowany był tym czym się zajmujesz na co dzień czy raczej z osobistych decyzji?
3.Czym się zajmujesz na co dzień? Na czym polega Twoja praca?

Pytania do tematu:
1.Czy w roku 2022 warto zajmować się sieciami fizycznymi? Skupiać się wokół serwerowni mniejszych lub większych?
2.Z jakimi pojęciami się spotykamy poza LAN, WAN czy WiFi w obecnym IT?
3.W jaki sposób wejść do świata IT, jeśli interesują nas sieci fizyczne?
4.Czy na rynku są wymagane w tej dziedzinie certyfikaty? Jeśli tak jakie? I które Ty polecasz młodym na start?
5.Jak posiadana wiedza z tej dziedziny przekłada się na wykorzystanie w wirtualizacji czy chmurze publicznej?
6.Spójrzmy od strony bezpieczeństwa? Czy jako sieciowiec jesteś odpowiedzialny za cybersecurity? W jakim zakresie?
7.Odbiegając od tematu – pytanie kończące dla każdego gościa: jaką książkę, film lub grę z dowolnego gatunku chciałbyś polecić?
oKsiążki: Goniąc czarne jednorożce, Marek ZmysłowskiLinki do odcinka:
Marcelguzenda.pl
Youtube.com/marcelguzenda
Linkedin.com/marcelguzenda
Marcel Guzenda – Doświadczony inżynier i presales w obszarze sieci komputerowych i technologii data center. Aktualnie konsultant IT, bloger, youtuber i prelegent na branżowych konferencjach. W krótce rusza z własnymi kursami online. Pytania wstępne: 1.Z jakiego sprzętu korzystasz na co dzień (pytanie dot. komputera, telefonu, mikrofonu, itp. w zależności od wykorzystywanych sprzętów)? 2.Czy wybór takiego sprzętu podyktowany był tym czym się zajmujesz na co dzień czy raczej z osobistych decyzji? 3.Czym się zajmujesz na co dzień? Na czym polega Twoja praca? Pytania do tematu: 1.Czy w roku 2022 warto zajmować się sieciami fizycznymi? Skupiać się wokół serwerowni mniejszych lub większych? 2.Z jakimi pojęciami się spotykamy poza LAN, WAN czy WiFi w obecnym IT? 3.W jaki sposób wejść do świata IT, jeśli interesują nas sieci fizyczne? 4.Czy na rynku są wymagane w tej dziedzinie certyfikaty? Jeśli tak jakie? I które Ty polecasz młodym na start? 5.Jak posiadana wiedza z tej dziedziny przekłada się na wykorzystanie w wirtualizacji czy chmurze publicznej? 6.Spójrzmy od strony bezpieczeństwa? Czy jako sieciowiec jesteś odpowiedzialny za cybersecurity? W jakim zakresie? 7.Odbiegając od tematu – pytanie kończące dla każdego gościa: jaką książkę, film lub grę z dowolnego gatunku chciałbyś polecić? oKsiążki: Goniąc czarne jednorożce, Marek Zmysłowski Linki do odcinka: Marcelguzenda.pl Youtube.com/marcelguzenda Linkedin.com/marcelguzenda read more read less

about 1 year ago #administrator, #ccna, #chwiladlaadmina, #cisco, #ethernet, #internet, #marcelguzenda, #podcast, #sieci, #wifi, #wlan