00:00
90:32
Migracja sklepu internetowego to proces, który może dostarczyć sporych emocji. Na pewno ostatnie, co chciałbyś usłyszeć po przepięciu sklepu, to że przepadłeś w wynikach wyszukiwania na kolejne miesiące. A niestety jeśli nie przyłożysz się do SEO podczas migracji, to takie ryzyko wystąpi. Jak go uniknąć?

W tym odcinku rozmawiam z Piotrem Urbaniakiem (Traffic Trends) o migracji SEO sklepu internetowego. Dowiesz się, jak porządnie przygotować się do zmian i jak przeprowadzić proces, żeby uniknąć długotrwałych spadków pozycji.


❓ Czego się dowiesz:
0:00 Wstęp
8:00 Co może się stać po źle zaplanowanej migracji?
21:16 Jak przygotować sklep do migracji?
46:14 Działania po migracji
1:09:29 Inspiracje i rady na koniec

🔗 Link do odcinka (znajdziesz tam wszystkie notatki, materiały bonusowe i transkrypcję):
* https://marekkich.pl/033

⭐ Jeśli ten odcinek Ci się spodobał, zainteresują Cię również:
* https://marekkich.pl/021
* https://marekkich.pl/008

👋 Jeśli potrzebujesz mojej pomocy lub chcesz się ze mną skontaktować, znajdziesz mnie tutaj:
* LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/marek-kich
* Facebook: https://www.facebook.com/marek.kich
* E-mail: https://marekkich.pl/kontakt

👋 Obserwuj Sztukę E-Commerce w social mediach i bądź zawsze na bieżąco:
* Facebook: https://www.facebook.com/SztukaEcommerce
* LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/sztuka-e-commerce
Migracja sklepu internetowego to proces, który może dostarczyć sporych emocji. Na pewno ostatnie, co chciałbyś usłyszeć po przepięciu sklepu, to że przepadłeś w wynikach wyszukiwania na kolejne miesiące. A niestety jeśli nie przyłożysz się do SEO podczas migracji, to takie ryzyko wystąpi. Jak go uniknąć? W tym odcinku rozmawiam z Piotrem Urbaniakiem (Traffic Trends) o migracji SEO sklepu internetowego. Dowiesz się, jak porządnie przygotować się do zmian i jak przeprowadzić proces, żeby uniknąć długotrwałych spadków pozycji. ❓ Czego się dowiesz: 0:00 Wstęp 8:00 Co może się stać po źle zaplanowanej migracji? 21:16 Jak przygotować sklep do migracji? 46:14 Działania po migracji 1:09:29 Inspiracje i rady na koniec 🔗 Link do odcinka (znajdziesz tam wszystkie notatki, materiały bonusowe i transkrypcję): * https://marekkich.pl/033 ⭐ Jeśli ten odcinek Ci się spodobał, zainteresują Cię również: * https://marekkich.pl/021 * https://marekkich.pl/008 👋 Jeśli potrzebujesz mojej pomocy lub chcesz się ze mną skontaktować, znajdziesz mnie tutaj: * LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/marek-kich * Facebook: https://www.facebook.com/marek.kich * E-mail: https://marekkich.pl/kontakt 👋 Obserwuj Sztukę E-Commerce w social mediach i bądź zawsze na bieżąco: * Facebook: https://www.facebook.com/SztukaEcommerce * LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/sztuka-e-commerce read more read less

3 years ago #business, #ecommerce, #marketing, #mcommerce, #migration, #omnichannel, #podcast, #seo