00:00
57:06
Są różne powody, dla których klienci mogliby chcieć kupować akurat w Twoim sklepie internetowym. Możesz na przykład być najtańszy na rynku. Możesz mieć świetny produkt. Możesz wygrywać doskonałą obsługą klienta. Możesz (tu wstaw swój przykład, a jest ich jeszcze sporo). Problem polega na tym - jak to wszystko opowiedzieć w sposób, który przekona Twoich klientów?

Na to (i wiele innych) pytań w tym odcinku Sztuki E-Commerce opowiada Paweł Tkaczyk, ekspert z zakresu budowania marki i storytellingu. Przygotuj się na dużą dawkę praktycznej wiedzy i ciekawych przykładów.


❓ Czego się dowiesz:
0:00 Wstęp
3:25 Po co opowiadamy historie?
10:50 Jak przygotować odpowiednią komunikację?
14:52 Jakie powinny być dobre historie?
30:31 Od czego zacząć pisanie historii?
46:29 Co warto mierzyć?
51:28 Inspiracje i rady na koniec

🔗 Link do odcinka (znajdziesz tam wszystkie notatki, materiały bonusowe i transkrypcję):
* https://marekkich.pl/027

⭐ Jeśli ten odcinek Ci się spodobał, zainteresują Cię również:
* https://marekkich.pl/026

👋 Jeśli potrzebujesz mojej pomocy lub chcesz się ze mną skontaktować, znajdziesz mnie tutaj:
* LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/marek-kich
* Facebook: https://www.facebook.com/marek.kich
* E-mail: https://marekkich.pl/kontakt

👋 Obserwuj Sztukę E-Commerce w social mediach i bądź zawsze na bieżąco:
* Facebook: https://www.facebook.com/SztukaEcommerce
* LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/sztuka-e-commerce
Są różne powody, dla których klienci mogliby chcieć kupować akurat w Twoim sklepie internetowym. Możesz na przykład być najtańszy na rynku. Możesz mieć świetny produkt. Możesz wygrywać doskonałą obsługą klienta. Możesz (tu wstaw swój przykład, a jest ich jeszcze sporo). Problem polega na tym - jak to wszystko opowiedzieć w sposób, który przekona Twoich klientów? Na to (i wiele innych) pytań w tym odcinku Sztuki E-Commerce opowiada Paweł Tkaczyk, ekspert z zakresu budowania marki i storytellingu. Przygotuj się na dużą dawkę praktycznej wiedzy i ciekawych przykładów. ❓ Czego się dowiesz: 0:00 Wstęp 3:25 Po co opowiadamy historie? 10:50 Jak przygotować odpowiednią komunikację? 14:52 Jakie powinny być dobre historie? 30:31 Od czego zacząć pisanie historii? 46:29 Co warto mierzyć? 51:28 Inspiracje i rady na koniec 🔗 Link do odcinka (znajdziesz tam wszystkie notatki, materiały bonusowe i transkrypcję): * https://marekkich.pl/027 ⭐ Jeśli ten odcinek Ci się spodobał, zainteresują Cię również: * https://marekkich.pl/026 👋 Jeśli potrzebujesz mojej pomocy lub chcesz się ze mną skontaktować, znajdziesz mnie tutaj: * LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/marek-kich * Facebook: https://www.facebook.com/marek.kich * E-mail: https://marekkich.pl/kontakt 👋 Obserwuj Sztukę E-Commerce w social mediach i bądź zawsze na bieżąco: * Facebook: https://www.facebook.com/SztukaEcommerce * LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/sztuka-e-commerce read more read less

3 years ago #business, #contentmarketing, #ecommerce, #marketing, #mcommerce, #omnichannel, #podcast, #storytelling