00:00
43:13
Niektóre wdrożenia e-Commerce są skazane na porażkę jeszcze przed tym, jak sklep internetowy ujrzy światło dzienne i zacznie zbierać zamówienia. Dużo rzeczy może pójść nie tak - od przygotowania firmy do procesu wdrożeniowego po proces realizacji. Efekt? Utracony czas i pieniądze.

W tym odcinku opowiem Ci o 5 najważniejszych błędach, które możesz popełnić na etapie wdrażania e-Commerce w Twojej firmie. Jeśli uda Ci się ich uniknąć, znacząco zwiększysz swoje szanse na sukces w sprzedaży internetowej.


❓ Czego się dowiesz:
0:00 Wstęp
5:22 Brak strategii wdrożenia e-Commerce
10:24 Nieprzygotowana (lub źle przygotowana) organizacja
18:22 Niedoprecyzowane potrzeby biznesowe
26:13 Niewłaściwie wybrana agencja
35:50 Organizacja pracy wdrożeniowej

🔗 Link do odcinka (znajdziesz tam wszystkie notatki, materiały bonusowe i transkrypcję):
* https://marekkich.pl/021

⭐ Jeśli ten odcinek Ci się spodobał, zainteresują Cię również:
* https://marekkich.pl/016
* https://marekkich.pl/015
* https://marekkich.pl/005
* https://marekkich.pl/004

👋 Jeśli potrzebujesz mojej pomocy lub chcesz się ze mną skontaktować, znajdziesz mnie tutaj:
* LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/marek-kich
* Facebook: https://www.facebook.com/marek.kich
* E-mail: https://marekkich.pl/kontakt

👋 Obserwuj Sztukę E-Commerce w social mediach i bądź zawsze na bieżąco:
* Facebook: https://www.facebook.com/SztukaEcommerce
* LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/sztuka-e-commerce
Niektóre wdrożenia e-Commerce są skazane na porażkę jeszcze przed tym, jak sklep internetowy ujrzy światło dzienne i zacznie zbierać zamówienia. Dużo rzeczy może pójść nie tak - od przygotowania firmy do procesu wdrożeniowego po proces realizacji. Efekt? Utracony czas i pieniądze. W tym odcinku opowiem Ci o 5 najważniejszych błędach, które możesz popełnić na etapie wdrażania e-Commerce w Twojej firmie. Jeśli uda Ci się ich uniknąć, znacząco zwiększysz swoje szanse na sukces w sprzedaży internetowej. ❓ Czego się dowiesz: 0:00 Wstęp 5:22 Brak strategii wdrożenia e-Commerce 10:24 Nieprzygotowana (lub źle przygotowana) organizacja 18:22 Niedoprecyzowane potrzeby biznesowe 26:13 Niewłaściwie wybrana agencja 35:50 Organizacja pracy wdrożeniowej 🔗 Link do odcinka (znajdziesz tam wszystkie notatki, materiały bonusowe i transkrypcję): * https://marekkich.pl/021 ⭐ Jeśli ten odcinek Ci się spodobał, zainteresują Cię również: * https://marekkich.pl/016 * https://marekkich.pl/015 * https://marekkich.pl/005 * https://marekkich.pl/004 👋 Jeśli potrzebujesz mojej pomocy lub chcesz się ze mną skontaktować, znajdziesz mnie tutaj: * LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/marek-kich * Facebook: https://www.facebook.com/marek.kich * E-mail: https://marekkich.pl/kontakt 👋 Obserwuj Sztukę E-Commerce w social mediach i bądź zawsze na bieżąco: * Facebook: https://www.facebook.com/SztukaEcommerce * LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/sztuka-e-commerce read more read less

3 years ago #business, #ecommerce, #marketing, #mcommerce, #omnichannel, #podcast