00:00
67:16
PWA to skrót, który na stałe wszedł do słownika wdrożeń e-Commerce. Z drugiej strony, jak to z nowinkami bywa, rynek nie do końca jeszcze wie, co to właściwie jest PWA i jakie niesie ze sobą korzyści w sklepie internetowym. I jak tu podejmować racjonalne decyzje biznesowe?

Swoją wiedzą z zastosowania PWA w e-Commerce dzieli się w 20 odcinku Maciej Harbuz (X-Coding IT Studio). Jeśli nosisz się z zamiarem wdrożenia lub dużych zmian w Twoim sklepie internetowym, koniecznie posłuchaj i zajrzyj do notatek do odcinka.


❓ Czego się dowiesz:
0:00 - Intro
1:50 - O Maćku, moim dzisiejszym gościu
2:55 - "Cześć"
5:14 - Co to jest PWA?
13:32 - Kiedy pojawiło się PWA i czy za szybko nie zniknie?
20:42 - Czy warto zainteresować się tą technologią?
24:49 - "Częściowe" wdrożenie PWA
34:16 - Porównanie PWA z aplikacją mobilną
36:51 - TWA
42:14 - Minusy i zagrożenia wdrożeń PWA
49:39 - Jak wybrać dobry moment na wdrożenie PWA
55:56 - Jak aktualne oprogramowanie wpłynie na przebieg wdrożenia
57:10 - Diagnozowanie PWA w swoim sklepie
59:43 - Inspiracje
1:04:25 - Podsumowanie

🔗 Link do odcinka (znajdziesz tam wszystkie notatki, materiały bonusowe i transkrypcję):
* https://marekkich.pl/020

👋 Jeśli potrzebujesz mojej pomocy lub chcesz się ze mną skontaktować, znajdziesz mnie tutaj:
* LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/marek-kich
* Facebook: https://www.facebook.com/marek.kich
* E-mail: https://marekkich.pl/kontakt

👋 Obserwuj Sztukę E-Commerce w social mediach i bądź zawsze na bieżąco:
* Facebook: https://www.facebook.com/SztukaEcommerce
* LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/sztuka-e-commerce
PWA to skrót, który na stałe wszedł do słownika wdrożeń e-Commerce. Z drugiej strony, jak to z nowinkami bywa, rynek nie do końca jeszcze wie, co to właściwie jest PWA i jakie niesie ze sobą korzyści w sklepie internetowym. I jak tu podejmować racjonalne decyzje biznesowe? Swoją wiedzą z zastosowania PWA w e-Commerce dzieli się w 20 odcinku Maciej Harbuz (X-Coding IT Studio). Jeśli nosisz się z zamiarem wdrożenia lub dużych zmian w Twoim sklepie internetowym, koniecznie posłuchaj i zajrzyj do notatek do odcinka. ❓ Czego się dowiesz: 0:00 - Intro 1:50 - O Maćku, moim dzisiejszym gościu 2:55 - "Cześć" 5:14 - Co to jest PWA? 13:32 - Kiedy pojawiło się PWA i czy za szybko nie zniknie? 20:42 - Czy warto zainteresować się tą technologią? 24:49 - "Częściowe" wdrożenie PWA 34:16 - Porównanie PWA z aplikacją mobilną 36:51 - TWA 42:14 - Minusy i zagrożenia wdrożeń PWA 49:39 - Jak wybrać dobry moment na wdrożenie PWA 55:56 - Jak aktualne oprogramowanie wpłynie na przebieg wdrożenia 57:10 - Diagnozowanie PWA w swoim sklepie 59:43 - Inspiracje 1:04:25 - Podsumowanie 🔗 Link do odcinka (znajdziesz tam wszystkie notatki, materiały bonusowe i transkrypcję): * https://marekkich.pl/020 👋 Jeśli potrzebujesz mojej pomocy lub chcesz się ze mną skontaktować, znajdziesz mnie tutaj: * LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/marek-kich * Facebook: https://www.facebook.com/marek.kich * E-mail: https://marekkich.pl/kontakt 👋 Obserwuj Sztukę E-Commerce w social mediach i bądź zawsze na bieżąco: * Facebook: https://www.facebook.com/SztukaEcommerce * LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/sztuka-e-commerce read more read less

3 years ago #business, #ecommerce, #it, #marketing, #mcommerce, #omnichannel, #podcast, #pwa, #technology