00:00
72:49
Czy silna marka osobista może przełożyć się na sukces w e-Commerce? Oczywiście, bo klienci ufają autorytetom i chętnie zdają się na ich rekomendacje. Jak więc wykorzystać potencjał tego, co każdy z nas ma już od urodzenia?

W tym odcinku rozmawiam z Kate Bednarską o tym, jak zaopiekować się swoim wizerunkiem w sieci. Obawiasz się posądzenia o narcyzm? A może wolisz oprzeć swój marketing o influencerów, zamiast budować własny brand? Na to i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź w 12 odcinku.


❓ Czego się dowiesz:
0:00 Wstęp
4:52 Marka osobista - co to jest i czy mamy ją wszyscy?
16:15 Jak marka osobista może pomóc w e-Commerce?
32:10 Jak zbudować silną markę osobistą?
1:00:56 Inspiracje i rady na koniec

🔗 Link do odcinka (znajdziesz tam wszystkie notatki, materiały bonusowe i transkrypcję):
* https://marekkich.pl/012

👋 Jeśli potrzebujesz mojej pomocy lub chcesz się ze mną skontaktować, znajdziesz mnie tutaj:
* LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/marek-kich
* Facebook: https://www.facebook.com/marek.kich
* E-mail: https://marekkich.pl/kontakt

👋 Obserwuj Sztukę E-Commerce w social mediach i bądź zawsze na bieżąco:
* Facebook: https://www.facebook.com/SztukaEcommerce
* LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/sztuka-e-commerce
Czy silna marka osobista może przełożyć się na sukces w e-Commerce? Oczywiście, bo klienci ufają autorytetom i chętnie zdają się na ich rekomendacje. Jak więc wykorzystać potencjał tego, co każdy z nas ma już od urodzenia? W tym odcinku rozmawiam z Kate Bednarską o tym, jak zaopiekować się swoim wizerunkiem w sieci. Obawiasz się posądzenia o narcyzm? A może wolisz oprzeć swój marketing o influencerów, zamiast budować własny brand? Na to i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź w 12 odcinku. ❓ Czego się dowiesz: 0:00 Wstęp 4:52 Marka osobista - co to jest i czy mamy ją wszyscy? 16:15 Jak marka osobista może pomóc w e-Commerce? 32:10 Jak zbudować silną markę osobistą? 1:00:56 Inspiracje i rady na koniec 🔗 Link do odcinka (znajdziesz tam wszystkie notatki, materiały bonusowe i transkrypcję): * https://marekkich.pl/012 👋 Jeśli potrzebujesz mojej pomocy lub chcesz się ze mną skontaktować, znajdziesz mnie tutaj: * LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/marek-kich * Facebook: https://www.facebook.com/marek.kich * E-mail: https://marekkich.pl/kontakt 👋 Obserwuj Sztukę E-Commerce w social mediach i bądź zawsze na bieżąco: * Facebook: https://www.facebook.com/SztukaEcommerce * LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/sztuka-e-commerce read more read less

3 years ago #brand, #business, #ecommerce, #marketing, #mcommerce, #personalbranding, #podcast