00:00
75:18
W momencie nagrywania tego odcinka mija miesiąc od wprowadzenia restrykcyjnych obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. To z pewnością był trudny okres dla większości firm - zmiany operacyjne, redukcja wydatków, poszukiwanie nowego modelu działania. Po miesiącu warto sobie zadać pytanie "co teraz?"

W tym odcinku odpowiedzi poszukuję razem z moim gościem - Jakubem Czyżkowskim, którego mogłeś poznać w poprzednim odcinku. Posłuchaj i dowiedz się, co możesz zrobić dla swojego biznesu poza czekaniem, aż sytuacja sama ulegnie poprawie.


❓ Czego się dowiesz:
0:00 Wstęp
1:57 Jak zmieniły się biznesy w okresie pandemii?
14:26 Czy to już koniec kryzysu?
33:54 Co robić, zamiast siedzieć i czekać?
1:06:23 Rady na koniec

🔗 Link do odcinka (znajdziesz tam wszystkie notatki, materiały bonusowe i transkrypcję):
* https://marekkich.pl/011

⭐ Jeśli ten odcinek Ci się spodobał, zainteresują Cię również:
* https://marekkich.pl/010

👋 Jeśli potrzebujesz mojej pomocy lub chcesz się ze mną skontaktować, znajdziesz mnie tutaj:
* LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/marek-kich
* Facebook: https://www.facebook.com/marek.kich
* E-mail: https://marekkich.pl/kontakt
W momencie nagrywania tego odcinka mija miesiąc od wprowadzenia restrykcyjnych obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. To z pewnością był trudny okres dla większości firm - zmiany operacyjne, redukcja wydatków, poszukiwanie nowego modelu działania. Po miesiącu warto sobie zadać pytanie "co teraz?" W tym odcinku odpowiedzi poszukuję razem z moim gościem - Jakubem Czyżkowskim, którego mogłeś poznać w poprzednim odcinku. Posłuchaj i dowiedz się, co możesz zrobić dla swojego biznesu poza czekaniem, aż sytuacja sama ulegnie poprawie. ❓ Czego się dowiesz: 0:00 Wstęp 1:57 Jak zmieniły się biznesy w okresie pandemii? 14:26 Czy to już koniec kryzysu? 33:54 Co robić, zamiast siedzieć i czekać? 1:06:23 Rady na koniec 🔗 Link do odcinka (znajdziesz tam wszystkie notatki, materiały bonusowe i transkrypcję): * https://marekkich.pl/011 ⭐ Jeśli ten odcinek Ci się spodobał, zainteresują Cię również: * https://marekkich.pl/010 👋 Jeśli potrzebujesz mojej pomocy lub chcesz się ze mną skontaktować, znajdziesz mnie tutaj: * LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/marek-kich * Facebook: https://www.facebook.com/marek.kich * E-mail: https://marekkich.pl/kontakt read more read less

3 years ago #business, #coronavirus, #covid19, #crisis, #ecommerce, #marketing, #mcommerce, #omnichannel, #podcast