00:00
35:34
Biedak zawołał i Pan go wysłuchał... (Ps 34,2-9)
"Gdybym tego nie robił, byłbym prawdziwym biedakiem..."
Tak Paweł określił swoje działanie po tych etapach doznawania BOGA. A cała reszta, czyli jakie to będzie miało znaczenie dla Ciebie, pozostawiamy już Twojemu otwartemu sercu jak i działaniu łaski Bożej. Jestem głęboko przekonany, że każdy znajdzie tu odrobinę swojej historii życia. Bólu, poszukiwania i odnajdywania sensu w swoim życiu dzięki relacji z Panem... Czasem potrzeba otrzeźwienia aby zobaczyć coś czego nie widać. Czyli tą wyciągniętą dłoń Pana która mówi, Odwagi! Ja jestem, nie bójcie się! (Mt 14, 22-36).

"A On rzekł: Przyjdź! Piotr wyszedł z łodzi, i krocząc po wodzie, przyszedł do Jezusa. Lecz na widok silnego wiatru uląkł się i gdy zaczął tonąć, krzyknął: Panie, ratuj mnie! Jezus natychmiast wyciągnął rękę i chwycił go, mówiąc: Czemu zwątpiłeś, małej wiary?..."

🎧 Zapraszam do wysłuchania
A jeśli uznasz że odcinek był wartościowy podaj dalej, może ktoś "potrzebuje właśnie wyciągniętej dłoni..." a Ty go zainspirujesz... Dziękuję!

📌 Może zdecydujesz się wesprzeć moje działania i postawisz mi kawę? - https://buycoffee.to/wenadozycia
Biedak zawołał i Pan go wysłuchał... (Ps 34,2-9) "Gdybym tego nie robił, byłbym prawdziwym biedakiem..." Tak Paweł określił swoje działanie po tych etapach doznawania BOGA. A cała reszta, czyli jakie to będzie miało znaczenie dla Ciebie, pozostawiamy już Twojemu otwartemu sercu jak i działaniu łaski Bożej. Jestem głęboko przekonany, że każdy znajdzie tu odrobinę swojej historii życia. Bólu, poszukiwania i odnajdywania sensu w swoim życiu dzięki relacji z Panem... Czasem potrzeba otrzeźwienia aby zobaczyć coś czego nie widać. Czyli tą wyciągniętą dłoń Pana która mówi, Odwagi! Ja jestem, nie bójcie się! (Mt 14, 22-36). "A On rzekł: Przyjdź! Piotr wyszedł z łodzi, i krocząc po wodzie, przyszedł do Jezusa. Lecz na widok silnego wiatru uląkł się i gdy zaczął tonąć, krzyknął: Panie, ratuj mnie! Jezus natychmiast wyciągnął rękę i chwycił go, mówiąc: Czemu zwątpiłeś, małej wiary?..." 🎧 Zapraszam do wysłuchania A jeśli uznasz że odcinek był wartościowy podaj dalej, może ktoś "potrzebuje właśnie wyciągniętej dłoni..." a Ty go zainspirujesz... Dziękuję! 📌 Może zdecydujesz się wesprzeć moje działania i postawisz mi kawę? - https://buycoffee.to/wenadozycia read more read less

about 1 year ago #choroba, #uzdrowienie, #zdrowie