00:00
52:51
E-Commerce jest postawiony na kilkudziesięciu popularnych technologiach sklepów internetowych. Do tego dochodzą jeszcze rozwiązania dedykowane, które tę liczbę zwiększają wielokrotnie. Czym w takim razie powinieneś się kierować przy wyborze silnika do Twojego nowego sklepu internetowego?

Z czwartego odcinka Sztuki E-Commerce dowiesz się, dlaczego ten wybór jest tak istotny, jakie są różne modele dystrybucji sklepów internetowych, czym się od siebie różnią i na co zwrócić uwagę, żeby po czasie nie okazało się, że czegoś Ci brakuje, a zmiany są bardzo kosztowne.


❓ Czego się dowiesz:
0:00 Wstęp
2:47 Dlaczego wybór odpowiedniego sklepu jest tak istotny?
6:34 Trzy główne modele dystrybucji sklepów
8:00 Sklepy internetowe w modelu abonamentowym (SaaS)
14:05 Dedykowane sklepy internetowe
20:08 Sklepy na podstawie gotowych rozwiązań
30:23 Policz sobie budżet
34:55 Jakie są możliwości rozwoju sklepu?
37:35 Jakie sklep ma community?
39:15 Czy sklep wspiera SEO?
41:01 Jakie sklep ma możliwości integracji?
42:57 Możliwość migracji danych
44:30 Wersja mobilna sklepu
46:26 Wsparcie omnichannel
47:23 Czy sklep ma intuicyjny interfejs?
48:56 Czy sklep jest wygodny dla operatorów?
50:03 Podsumowanie wyboru sklepu internetowego

🔗 Link do odcinka (znajdziesz tam wszystkie notatki, materiały bonusowe i transkrypcję):
* https://marekkich.pl/004

👋 Jeśli potrzebujesz mojej pomocy lub chcesz się ze mną skontaktować, znajdziesz mnie tutaj:
* LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/marek-kich
* Facebook: https://www.facebook.com/marek.kich
* E-mail: https://marekkich.pl/kontakt

👋 Obserwuj Sztukę E-Commerce w social mediach i bądź zawsze na bieżąco:
* Facebook: https://www.facebook.com/SztukaEcommerce
* LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/sztuka-e-commerce
E-Commerce jest postawiony na kilkudziesięciu popularnych technologiach sklepów internetowych. Do tego dochodzą jeszcze rozwiązania dedykowane, które tę liczbę zwiększają wielokrotnie. Czym w takim razie powinieneś się kierować przy wyborze silnika do Twojego nowego sklepu internetowego? Z czwartego odcinka Sztuki E-Commerce dowiesz się, dlaczego ten wybór jest tak istotny, jakie są różne modele dystrybucji sklepów internetowych, czym się od siebie różnią i na co zwrócić uwagę, żeby po czasie nie okazało się, że czegoś Ci brakuje, a zmiany są bardzo kosztowne. ❓ Czego się dowiesz: 0:00 Wstęp 2:47 Dlaczego wybór odpowiedniego sklepu jest tak istotny? 6:34 Trzy główne modele dystrybucji sklepów 8:00 Sklepy internetowe w modelu abonamentowym (SaaS) 14:05 Dedykowane sklepy internetowe 20:08 Sklepy na podstawie gotowych rozwiązań 30:23 Policz sobie budżet 34:55 Jakie są możliwości rozwoju sklepu? 37:35 Jakie sklep ma community? 39:15 Czy sklep wspiera SEO? 41:01 Jakie sklep ma możliwości integracji? 42:57 Możliwość migracji danych 44:30 Wersja mobilna sklepu 46:26 Wsparcie omnichannel 47:23 Czy sklep ma intuicyjny interfejs? 48:56 Czy sklep jest wygodny dla operatorów? 50:03 Podsumowanie wyboru sklepu internetowego 🔗 Link do odcinka (znajdziesz tam wszystkie notatki, materiały bonusowe i transkrypcję): * https://marekkich.pl/004 👋 Jeśli potrzebujesz mojej pomocy lub chcesz się ze mną skontaktować, znajdziesz mnie tutaj: * LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/marek-kich * Facebook: https://www.facebook.com/marek.kich * E-mail: https://marekkich.pl/kontakt 👋 Obserwuj Sztukę E-Commerce w social mediach i bądź zawsze na bieżąco: * Facebook: https://www.facebook.com/SztukaEcommerce * LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/sztuka-e-commerce read more read less

4 years ago #business, #cx, #ecommerce, #marketing, #mcommerce, #mobile, #omnichannel, #omnicommerce