00:00
30:42
⏰ „…PRACOWAŁEM NA OKRĄGŁO po 16H 👨‍💻 Znasz to⁉️NAGLE pracuje po 8H ZA TE SAME PIENIĄDZE...”

🤔 Teraz pytanie. „Jakie, to systemy zarządzania wprowadziłem aby to było możliwe… Jakiego to MENADŻERA zatrudniłem⁉️ Jakie szkolenie przeszedłem i ile na to wydałem⁉️” O tych i innych kwestiach opowie Jagoga z Krzyśkiem, od których i moja znajomość z pewnym „COUCHem” życia i biznesu się rozpoczęła.

⏳ Brak czasu to bolączka naszych czasów i nie każdy potrafi sobie z tym poradzić. Jest pewnie wiele sposobów bardziej lub mniej skutecznych.

Pytanie tylko czy samemu musisz sobie z tym radzić…⁉️
Zapraszam do wysłuchania trzeciego odcinka Podcastu #WenaDoŻycia

PS. O problemach z nagraniem tego odcinka opowiem pewnie w jednym z kolejnych spotkań. Mówiąc wprost, taki zbieg różnych dziwnych okoliczności chyba nie można nazwać przypadkowymi...

Jeśli materiał uznasz za wartościowy podziel się nim z innymi, może ktoś właśnie próbuje zmienić pracę... Zareaguj również proszę lub zostaw opinie, algorytmy je lubiła i pomogą pokazać materiał szerszej publiczności. Dziękuję!

📌 Może zdecydujesz się wesprzeć moje działania i postawisz mi kawę? - https://buycoffee.to/wenadozycia
⏰ „…PRACOWAŁEM NA OKRĄGŁO po 16H 👨‍💻 Znasz to⁉️NAGLE pracuje po 8H ZA TE SAME PIENIĄDZE...” 🤔 Teraz pytanie. „Jakie, to systemy zarządzania wprowadziłem aby to było możliwe… Jakiego to MENADŻERA zatrudniłem⁉️ Jakie szkolenie przeszedłem i ile na to wydałem⁉️” O tych i innych kwestiach opowie Jagoga z Krzyśkiem, od których i moja znajomość z pewnym „COUCHem” życia i biznesu się rozpoczęła. ⏳ Brak czasu to bolączka naszych czasów i nie każdy potrafi sobie z tym poradzić. Jest pewnie wiele sposobów bardziej lub mniej skutecznych. Pytanie tylko czy samemu musisz sobie z tym radzić…⁉️ Zapraszam do wysłuchania trzeciego odcinka Podcastu #WenaDoŻycia PS. O problemach z nagraniem tego odcinka opowiem pewnie w jednym z kolejnych spotkań. Mówiąc wprost, taki zbieg różnych dziwnych okoliczności chyba nie można nazwać przypadkowymi... Jeśli materiał uznasz za wartościowy podziel się nim z innymi, może ktoś właśnie próbuje zmienić pracę... Zareaguj również proszę lub zostaw opinie, algorytmy je lubiła i pomogą pokazać materiał szerszej publiczności. Dziękuję! 📌 Może zdecydujesz się wesprzeć moje działania i postawisz mi kawę? - https://buycoffee.to/wenadozycia read more read less

2 years ago #czas, #praca, #rodzina