00:00
19:19
Restart podcastu „Ogarnij Chaos®”!
Odcinek miał premierę 07.02.2019.

W 2021 roku restartuję podcast i zanim pojawią się nowe odcinki, przypominam te dotychczas opublikowane. Treść podcastu się nie zmieniła, jednak materiały do odcinka zostały uaktualnione.

Każdy restartowany odcinek zawiera transkrypt z zapisem tekstowym treści podcastu. Podcast został również podzielony na rozdziały co powinno pomóc w selektywnym słuchaniu.

Poniżej transkryptu znajduje się również „Materiał dodatkowy” – mój unikalny komentarz, który nawiązuje do tematyki odcinka ale został przygotowany już po publikacji odcinka. Mam nadzieję, że będzie to dla Ciebie wartość dodana do samego podcastu.

W tym odcinku opowiadam o najcenniejszym zasobie, który masz do dyspozycji.

===> Po wysłuchaniu odcinka wypełnij proszę ankietę i podziel się swoją opinią:
http://marcinkwiecinski.pl/002ankieta

===> Materiały do podcastu (w tym transkrypt):
http://marcinkwiecinski.pl/002
Restart podcastu „Ogarnij Chaos®”! Odcinek miał premierę 07.02.2019. W 2021 roku restartuję podcast i zanim pojawią się nowe odcinki, przypominam te dotychczas opublikowane. Treść podcastu się nie zmieniła, jednak materiały do odcinka zostały uaktualnione. Każdy restartowany odcinek zawiera transkrypt z zapisem tekstowym treści podcastu. Podcast został również podzielony na rozdziały co powinno pomóc w selektywnym słuchaniu. Poniżej transkryptu znajduje się również „Materiał dodatkowy” – mój unikalny komentarz, który nawiązuje do tematyki odcinka ale został przygotowany już po publikacji odcinka. Mam nadzieję, że będzie to dla Ciebie wartość dodana do samego podcastu. W tym odcinku opowiadam o najcenniejszym zasobie, który masz do dyspozycji. ===> Po wysłuchaniu odcinka wypełnij proszę ankietę i podziel się swoją opinią: http://marcinkwiecinski.pl/002ankieta ===> Materiały do podcastu (w tym transkrypt): http://marcinkwiecinski.pl/002 read more read less

3 years ago #biznes, #ogarnijchaos, #produktywność