00:00
32:02
W kontekście emerytur, najcześciej rozmawiamy o zbudowaniu odpowiedniego zabezpieczenia finansowego, czyli odłożenia kapitału. Jednak szczególnie w tym przypadku... pieniądze to nie wszystko! Na jakość naszego życia wpływa wiele innych czynników. Jakie z nich są kluczowe? O co powinniśmy zadbać tu i teraz, aby odczuwać korzyści na emeryturze? Co determinuje nasze poczucie satysfakcji z punktu widzenia badań?

Na te pytania odpowiada prof. Tomasz Sobierajski z Uniwersytetu Warszawskiego w czwartym odcinku serii Zadbana Przyszłość.

Całą rozmowę w wersji video obejrzycie na kanale IGTE:
► https://youtu.be/kikXBH_JKvI

*Partnerem serii jest Izba Gospodarcza Towarzystw Emerytalnych

Więcej o serii:
Zadbana przyszłość to cykl rozmów z ekspertami w formie podcastów wideo na temat niefinansowego i finansowego przygotowania do emerytury. Projekt adresowany jest przede wszystkim do osób młodych – studentów wchodzących na rynek pracy lub będących na początkowym etapie kariery zawodowej, ale każda osoba zainteresowana tematyką zabezpieczenia swojej przyszłości znajdzie w nim użyteczne treści.

Posłuchajcie pozostałych odcinków z serii:
W kontekście emerytur, najcześciej rozmawiamy o zbudowaniu odpowiedniego zabezpieczenia finansowego, czyli odłożenia kapitału. Jednak szczególnie w tym przypadku... pieniądze to nie wszystko! Na jakość naszego życia wpływa wiele innych czynników. Jakie z nich są kluczowe? O co powinniśmy zadbać tu i teraz, aby odczuwać korzyści na emeryturze? Co determinuje nasze poczucie satysfakcji z punktu widzenia badań? Na te pytania odpowiada prof. Tomasz Sobierajski z Uniwersytetu Warszawskiego w czwartym odcinku serii Zadbana Przyszłość. Całą rozmowę w wersji video obejrzycie na kanale IGTE: ► https://youtu.be/kikXBH_JKvI *Partnerem serii jest Izba Gospodarcza Towarzystw Emerytalnych Więcej o serii: Zadbana przyszłość to cykl rozmów z ekspertami w formie podcastów wideo na temat niefinansowego i finansowego przygotowania do emerytury. Projekt adresowany jest przede wszystkim do osób młodych – studentów wchodzących na rynek pracy lub będących na początkowym etapie kariery zawodowej, ale każda osoba zainteresowana tematyką zabezpieczenia swojej przyszłości znajdzie w nim użyteczne treści. Posłuchajcie pozostałych odcinków z serii: Czy ZUS może zbankrutować? Dlaczego nie oszczędzamy na emeryturę? Groźne mity emerytalne read more read less

4 months ago #badania, #edukacja, #emeryci, #emerytura, #igte, #jakość, #motywacja, #oszczedzanie, #praca, #psycholog, #relacje, #renta, #sobierajski, #socjologia, #starość, #starsi, #zdrowie, #zus, #życie