00:00
83:04
Wracamy po czteromiesięcznej przerwie z odcinkiem, w którym miedzy innymi poruszamy kwestie zarabiania na swojej wiedzy. Dlaczego nadal mamy problem z wycenianiem swojej pracy? Dlaczego nadal korzystamy z darmowej wiedzy, ale jak przyjdzie nam siegnąć do portfela, to tego nie robimy?

Naszym gościem jest Dawid Łasiński, który twierdzi, że „Jakościowa edukacja musi być wspierana przez nowoczesny marketing oraz odważne budowanie marki osobistej nauczyciela.” Marketing w edukacji?
Dawid jest dyplomowanym nauczycielem chemii w Zespole Szkół im gen. Dezyderego Chłapowskiego w Bolechowie. W lutym 2017r. stworzył postać Pana Belfra (www.panbelfer.pl) – nauczyciela z Internetów. Jego Fanpage ma prawie 18000 polubień, profil na Instagramie obserwuje ponad 2500 fanów, a kanał edukacyjny na YT “Pan Belfer” subskrybuje prawie 50 000 osób. Laureat nagrody Digital Shaper 2020 – lider cyfryzacji i nowych technologii w Polsce, finalista konkursu Nauczyciel Roku 2019. Wpisany na Listę100.
Współtwórca platformy Nauczycielwsieci.pl i strony Lekcjewsieci.pl.
Autor podręcznika do chemii do szkoły podstawowej wydawnictwa MAC.

Link do strony z kursami https://wiedza.plandaltonski.pl
Link do kanału https://youtube.com/PlanDaltonski
Link do kanału Eduk@cja po godzinach: https://www.youtube.com/channel/UCCU_4kSfuoy4yQxOKNsu6dA
Wracamy po czteromiesięcznej przerwie z odcinkiem, w którym miedzy innymi poruszamy kwestie zarabiania na swojej wiedzy. Dlaczego nadal mamy problem z wycenianiem swojej pracy? Dlaczego nadal korzystamy z darmowej wiedzy, ale jak przyjdzie nam siegnąć do portfela, to tego nie robimy? Naszym gościem jest Dawid Łasiński, który twierdzi, że „Jakościowa edukacja musi być wspierana przez nowoczesny marketing oraz odważne budowanie marki osobistej nauczyciela.” Marketing w edukacji? Dawid jest dyplomowanym nauczycielem chemii w Zespole Szkół im gen. Dezyderego Chłapowskiego w Bolechowie. W lutym 2017r. stworzył postać Pana Belfra (www.panbelfer.pl) – nauczyciela z Internetów. Jego Fanpage ma prawie 18000 polubień, profil na Instagramie obserwuje ponad 2500 fanów, a kanał edukacyjny na YT “Pan Belfer” subskrybuje prawie 50 000 osób. Laureat nagrody Digital Shaper 2020 – lider cyfryzacji i nowych technologii w Polsce, finalista konkursu Nauczyciel Roku 2019. Wpisany na Listę100. Współtwórca platformy Nauczycielwsieci.pl i strony Lekcjewsieci.pl. Autor podręcznika do chemii do szkoły podstawowej wydawnictwa MAC. Link do strony z kursami https://wiedza.plandaltonski.pl Link do kanału https://youtube.com/PlanDaltonski Link do kanału Eduk@cja po godzinach: https://www.youtube.com/channel/UCCU_4kSfuoy4yQxOKNsu6dA read more read less

2 years ago #annasowinska, #darmowaedukacja, #dawidłasiński, #odnauczaniadouczeniasie, #panbelfer, #plandaltonski, #robertsowinski