00:00
20:12
Krótko, zwięźle i „na temat” - o tym, jak oszczędzać czas na twórczość w dobie tego ciągłego „przymusu” bycia „wszędzie” w "internetach".
Przyda się początkującym, ale też i tym, którzy „zapętlili się” w zbyt wielu działaniach i chcą uporządkować swoje działania.
Tutaj znajdziesz Video- tutorial, o którym mówiłam w tym odcinku:
https://oplotki.pl/jak-promowac-rekodzielo-na-pinterest
---
✔ Strona: https://oplotki.pl/
✔ FB: https://www.facebook.com/oplotki/
✔ Instagram: https://www.instagram.com/oplotki.pl/
✔ Youtube: https://www.youtube.com/oplotki
✔ Pinterest: https://pl.pinterest.com/oplotki/
✔ Warsztaty: https://oplotki.pl/warsztaty-stacjonarne/
✔ NEWSLETTER: https://oplotki.pl/newsletter
✔ Pomocne dla twórców rękodzieła:
➡ Jak wycenić rękodzieło: https://oplotki.pl/zapis-na-video-serie-jak-wycenic-rekodzielo
➡ Jak Promować rękodzieło na Pinterest https://oplotki.pl/jak-promowac-rekodzielo-na-pinterest
Krótko, zwięźle i „na temat” - o tym, jak oszczędzać czas na twórczość w dobie tego ciągłego „przymusu” bycia „wszędzie” w "internetach". Przyda się początkującym, ale też i tym, którzy „zapętlili się” w zbyt wielu działaniach i chcą uporządkować swoje działania. Tutaj znajdziesz Video- tutorial, o którym mówiłam w tym odcinku: https://oplotki.pl/jak-promowac-rekodzielo-na-pinterest --- ✔ Strona: https://oplotki.pl/ ✔ FB: https://www.facebook.com/oplotki/ ✔ Instagram: https://www.instagram.com/oplotki.pl/ ✔ Youtube: https://www.youtube.com/oplotki ✔ Pinterest: https://pl.pinterest.com/oplotki/ ✔ Warsztaty: https://oplotki.pl/warsztaty-stacjonarne/ ✔ NEWSLETTER: https://oplotki.pl/newsletter ✔ Pomocne dla twórców rękodzieła: ➡ Jak wycenić rękodzieło: https://oplotki.pl/zapis-na-video-serie-jak-wycenic-rekodzielo ➡ Jak Promować rękodzieło na Pinterest https://oplotki.pl/jak-promowac-rekodzielo-na-pinterest read more read less

3 years ago #biznes, #handmade, #marketing, #oplotki, #promocja, #rękodzieło