Prezentujemy wybrane podcasty, które nagraliśmy na zlecenie naszych Klientów.
Studio So Blue Sky zajmuje się kompleksową realizacją przekazów audio i wideo, w tym produkcją webinarów, szkoleń online, streamingów LIVE oraz podcastów, videocastów, i livecastów.
Studio wyposażone jest w trzy wysokiej klasy mikrofony podcastowe z odsłuchami, trzy kamery – jakość nagrania 4K, profesjonalne oświetlenie oraz montaż video służący do postprodukcji i edycji nagrania. Nagrania są realizowane w studio podcastowym z możliwością zastosowanie również tła green-boxowego, umożliwiającego uzyskanie wirtualnego studia, zaprojektowanego wcześniej na Państwa zlecenie.
Z naszych usług korzystają wykładowcy, mentorzy, uczelnie, kliniki, organizacje samorządowe, prawnicy, lekarze, aktorzy, przedsiębiorcy. Od wielu lat współpracujemy z Instytutem Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Gdańskiego oraz jesteśmy Partnerem Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Media-Biznes-Kultura. Pomorze 2023”.
www.sobluesky.com
Prezentujemy wybrane podcasty, które nagraliśmy na zlecenie naszych Klientów. Studio So Blue Sky zajmuje się kompleksową realizacją przekazów audio i wideo, w tym produkcją webinarów, szkoleń online, streamingów LIVE oraz podcastów, videocastów, i livecastów. Studio wyposażone jest w trzy wysokiej klasy mikrofony podcastowe z odsłuchami, trzy kamery – jakość nagrania 4K, profesjonalne oświetlenie oraz montaż video służący do postprodukcji i edycji nagrania. Nagrania są realizowane w studio podcastowym z możliwością zastosowanie również tła green-boxowego, umożliwiającego uzyskanie wirtualnego studia, zaprojektowanego wcześniej na Państwa zlecenie. Z naszych usług korzystają wykładowcy, mentorzy, uczelnie, kliniki, organizacje samorządowe, prawnicy, lekarze, aktorzy, przedsiębiorcy. Od wielu lat współpracujemy z Instytutem Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Gdańskiego oraz jesteśmy Partnerem Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Media-Biznes-Kultura. Pomorze 2023”. www.sobluesky.com read more read less
  • Dla marki D-DENT - Koferdam - to warto wiedzieć
    16 Sep, 2023 - 13:37
  • Dla marki D-DENT - Implanty - Co warto o nich wiedzieć?
    1 Aug, 2023 - 27:33
  • Dla marki ALMA EXPERTS - Jak zrekrutować właściwego pracownika do firmy?
    26 Jul, 2023 - 32:30
  • There are no episodes.
Loading