Podcast Cover

Ludzie są ciekawi

  Ten podcast to miejsce spotkań ludzi ciekawych, otwartych, którzy chcą poznawać świat i innych ludzi, którzy chcą doświadczyć czegoś nowego. Mam nadzieję, ze moi goście Was zainspirują. Może sprawią, że...

  show more
  Ten podcast to miejsce spotkań ludzi ciekawych, otwartych, którzy chcą poznawać świat i innych ludzi, którzy chcą doświadczyć czegoś nowego. Mam nadzieję, ze moi goście Was zainspirują. Może sprawią, że na pewne rzeczy spojrzycie inaczej. Inaczej będziecie postrzegać świat wokół Was. I ludzi wokół Was.
  W tym podcaście – tak jak w życiu, w naszych codziennych rozmowach – poruszam różne tematy. Podkast "Ludzie są ciekawi" jest o ludziach, którzy są ciekawi i dla ludzi, którzy są ciekawi. Zapraszam do słuchania. Miło Was tu widzieć.
  Marek Piotr Wójcicki.

  Jeśli podoba Wam się to co robię - możecie mnie wesprzeć na Patronite albo stawiając mi filiżankę kawy, która pobudzi mnie do dalszego działania i szukania ciekawych rozmówców. Wy swoją będziecie się raczyć słuchając kolejnych ciekawych ludzi. Bo „Ludzie są ciekawi”.

  https://patronite.pl/LSC

  https://buycoffee.to/ludziesaciekawi
  show less
  Contacts
  Information

  Looks like you don't have any active episode

  Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

  Current

  Podcast Cover

  Looks like you don't have any episodes in your queue

  Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

  Next Up

  Episode Cover Episode Cover

  It's so quiet here...

  Time to discover new episodes!

  Discover
  Your Library
  Search