Settings
Light Theme
Dark Theme

#18 Nietypowe Spojrzenie: Dariusz Rewers: Kryzysy przychodzą, Wygrał Bieg Kreta 377 km w 66 h

Jul 9, 2023 · 1h 11m 27s

Gościem kolejnego odcinka podcastu Nietypowe Spojrzenie jest Dariusz Rewers. Darek to mistrz i V-ce mistrz Polski w biegach na orientację. Wielokrotny zwycięzca i medalista zawodów ULTRA przekraczających nawet 240 km....

show more
Gościem kolejnego odcinka podcastu Nietypowe Spojrzenie jest Dariusz Rewers. Darek to mistrz i V-ce mistrz Polski w biegach na orientację. Wielokrotny zwycięzca i medalista zawodów ULTRA przekraczających nawet 240 km. W 2023 roku zwyciężył w biegu Kreta na dystansie 377 km ustanawiając rekord trasy.Pomysłodawca i organizator Festiwalu Biegowego ULTRA WAY.