Епизода 12: Кон Ванда, преку Енфилд вечерва...

Епизода 12: Кон Ванда, преку Енфилд вечерва...

3 0 3 months ago
Ливерпул покажа дека е една од најсилните екипи сезонава во Лигата на шампионите, но Барса потврди дека е многу помоќна. Вечерва низ очекувана уште една победа и рушење на сите статистики (повторно од страна на Лео Меси) ќе се затвори кругот што треба да заврши со петтото Финале во последните 14 години во Европа.

Chapters

 1. 00:00
  The Beatles - Ticket To Ride (The Beatles)
 2. 02:57
  - Jingle-254694
 3. 03:06
  The Beatles - 01 Love Me Do (The Beatles)
 4. 05:24
  - Jingle-254694
 5. 05:33
  - Track 3 (Unknown Album (08.05.2007 10:29:40))
 6. 11:06
  The Beatles - Please Please Me (The Beatles)
 7. 11:07
  - Track 3 (Unknown Album (08.05.2007 10:29:40))
 8. 16:57
  The Beatles - Please Please Me (The Beatles)
 9. 18:55
  - Jingle-254694
 10. 19:04
  - Track 3 (Unknown Album (08.05.2007 10:29:40))
 11. 23:09
  The Beatles - A Hard Day's Night (The Beatles)
 12. 24:28
  - Voice-254694
 13. 25:41
  - Jingle-254694

Find us on Facebook

Copyright 2019 - Spreaker Inc. a Voxnest Company - Create a podcast - New York, NY
Help