Епизода 10: Автобусот на Јунајтед и вечерва ќе биде паркиран пред Де Хеа

Епизода 10: Автобусот на Јунајтед и вечерва ќе биде паркиран пред Де Хеа

3 0 about 1 month ago
Овој Манчестер Јунајтед по ништо не се разликува од оној на Мурињо, па така и не се очекува ништо поразлично од сите претходни натпревари, со едвај еден или два шута на голот на Стеген... и не заборавајте, типувајте (чујте како и каде)...

Chapters

 1. 00:00
  - Track 3 (Unknown Album (08.05.2007 10:29:40))
 2. 00:02
  - Jingle-254694
 3. 00:10
  - Track 3 (Unknown Album (08.05.2007 10:29:40))
 4. 04:14
  - Jingle-254694
 5. 04:22
  The Beatles - A Hard Day's Night (The Beatles)
 6. 06:52
  - Jingle-254694
 7. 07:00
  - Track 3 (Unknown Album (08.05.2007 10:29:40))
 8. 13:23
  - Track 3 (Unknown Album (08.05.2007 10:29:40))
 9. 14:13
  - Jingle-254694
 10. 14:23
  The Beatles - Ticket To Ride (The Beatles)
 11. 17:25
  - Jingle-254694
 12. 17:33
  - Track 3 (Unknown Album (08.05.2007 10:29:40))
 13. 20:14
  - Voice-254694
 14. 20:21
  - Jingle-254694

Find us on Facebook

Copyright 2019 - Spreaker Inc. a Voxnest Company - Create a podcast - New York, NY
Help