00:00
27:33
עוד לא הספקנו לעכל עד הסוף את המשמעות של הסגר הראשון שהיה בעידן הקורונה והשפעתו על המחירים, ואנחנו בפתחו של סגר שני. מה תהיה משמעות הסגר השני על מחירי הדירות ועל שוק הדירות בכלל? כדי לענות על כך אנחנו מדברים הפעם ב"עושים נדל"ן", עם ליליה נחמן מנכ"לית סוכנות "אנגלון-סכסון".

בפינה בחסות קרסו נדל"ן נסכם את 10 הפינות הקודמות עם השאלות המרכזיות בהן דנו: האם ומתי צפויה ירידה במחירי הנדל"ן בישראל, עד כמה עמוק הקשר בין מחירי הנדל"ן לענף התחבורה, איזו השפעה יש למדינה על המחירים והאם ניתן לקצר את תהליכי הבנייה בארץ.
בהמשך, בפינת נקודה על המפה, נהיה בשכונת מורשת במודיעין.

האזנה נעימה,
חגי.
עוד לא הספקנו לעכל עד הסוף את המשמעות של הסגר הראשון שהיה בעידן הקורונה והשפעתו על המחירים, ואנחנו בפתחו של סגר שני. מה תהיה משמעות הסגר השני על מחירי הדירות ועל שוק הדירות בכלל? כדי לענות על כך אנחנו מדברים הפעם ב"עושים נדל"ן", עם ליליה נחמן מנכ"לית סוכנות "אנגלון-סכסון". בפינה בחסות קרסו נדל"ן נסכם את 10 הפינות הקודמות עם השאלות המרכזיות בהן דנו: האם ומתי צפויה ירידה במחירי הנדל"ן בישראל, עד כמה עמוק הקשר בין מחירי הנדל"ן לענף התחבורה, איזו השפעה יש למדינה על המחירים והאם ניתן לקצר את תהליכי הבנייה בארץ. בהמשך, בפינת נקודה על המפה, נהיה בשכונת מורשת במודיעין. האזנה נעימה, חגי. read more read less

3 years ago