00:00
60:51
Ürün geliştiren ekipler olarak spor takımlarından öğreneceğimiz çok şey var. Spor takımları gibi performansın ve kazanmanın bu kadar önde olduğu ekiplerin psikologlardan destek gördüğünü biliyor muydunuz?

Aynı hedefe koşan ekipler olarak performansımızı arttırmak için psikolojimizi nasıl yönetiriz konusunu bu alanda uzman Özgür Fatih Ataç'a danıştık. Uzman Spor Psikoloğu Özgür, Trabzonspor, Supermassive gibi takımlarla ve farklı dallardan sporcularla birebir bu konuda çalışıyor. İş hayatında da uygulayabileceğimiz tüyolar paylaşan Özgür'ü dinlemenizi tavsiye ederim. Kendisine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

www.ofatac.com
[ozgur@cognitopsikoloji.com](mailto:ozgur@cognitopsikoloji.com)
Ürün geliştiren ekipler olarak spor takımlarından öğreneceğimiz çok şey var. Spor takımları gibi performansın ve kazanmanın bu kadar önde olduğu ekiplerin psikologlardan destek gördüğünü biliyor muydunuz? Aynı hedefe koşan ekipler olarak performansımızı arttırmak için psikolojimizi nasıl yönetiriz konusunu bu alanda uzman Özgür Fatih Ataç'a danıştık. Uzman Spor Psikoloğu Özgür, Trabzonspor, Supermassive gibi takımlarla ve farklı dallardan sporcularla birebir bu konuda çalışıyor. İş hayatında da uygulayabileceğimiz tüyolar paylaşan Özgür'ü dinlemenizi tavsiye ederim. Kendisine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. www.ofatac.com [ozgur@cognitopsikoloji.com](mailto:ozgur@cognitopsikoloji.com) read more read less

3 years ago