00:00
36:30
Brick Institute eğitimleri, deneyimli eğitmenleri ve seçkin katılımcılarıyla birlikte Ürün Yönetimi Temelleri, Ürün Analitiği ve Ürün Liderliği programları çok yakında başlıyor. Bu eğitimler, gerçek hayat uygulamaları ve vaka çalışmaları üzerine odaklanarak, ürün yönetimi alanında uzmanlaşmak, ürün geliştirme süreçlerini kuvvetlendirmek isteyenler için oluşturuldu.

Kontenjan sınırlıdır, bu nedenle hemen www.brick.institute adresinden başvuru yaparak yerinizi garantileyin ve eğitime katılmak için kaydolun!
----
Üretim Bandı'nın Slack grubu olduğunu biliyor muydunuz? 2700'den fazla ürün yöneticisi, girişimci, yazılımcı, tasarımcının bir arada bulunduğu aktif ürün topluluğuna siz de katılın:

>>> uretimbandi.com/slack

İki haftada bir yayınladığımız, ürün geliştirmeyle alakalı bültenimizi de aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz:

>>> uretimbandi.com/bulten
----
KONUK

LINKLER


Brick Institute: http://www.brick.institute/

KONUŞULANLAR
  • (00:00) Başlangıç
  • (03:15) Neden Yapılıyor
  • (07:45) İlk Eğitim
  • (10:55) Eğitimin Farkı
  • (16:55) Kurs İçeriği
  • (19:10) Eğitime Kimler Katılmalı
  • (23:42) Eğitim nasıl gerçekleşecek?
  • (28:45) Meslek Değil Bir Bakış Açısı
  • (32:36) Nasıl Katılabilirim
Brick Institute eğitimleri, deneyimli eğitmenleri ve seçkin katılımcılarıyla birlikte Ürün Yönetimi Temelleri, Ürün Analitiği ve Ürün Liderliği programları çok yakında başlıyor. Bu eğitimler, gerçek hayat uygulamaları ve vaka çalışmaları üzerine odaklanarak, ürün yönetimi alanında uzmanlaşmak, ürün geliştirme süreçlerini kuvvetlendirmek isteyenler için oluşturuldu. Kontenjan sınırlıdır, bu nedenle hemen www.brick.institute adresinden başvuru yaparak yerinizi garantileyin ve eğitime katılmak için kaydolun! ---- Üretim Bandı'nın Slack grubu olduğunu biliyor muydunuz? 2700'den fazla ürün yöneticisi, girişimci, yazılımcı, tasarımcının bir arada bulunduğu aktif ürün topluluğuna siz de katılın: >>> uretimbandi.com/slack İki haftada bir yayınladığımız, ürün geliştirmeyle alakalı bültenimizi de aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz: >>> uretimbandi.com/bulten ---- KONUK Ayhan Epik: https://www.linkedin.com/in/epikayhan/ Sevde Şahan: https://www.linkedin.com/in/sevdesahan/ Batuhan Süngü: https://www.linkedin.com/in/mehmetbatuhansungu/ LINKLER Brick Institute: http://www.brick.institute/ KONUŞULANLAR (00:00) Başlangıç (03:15) Neden Yapılıyor (07:45) İlk Eğitim (10:55) Eğitimin Farkı (16:55) Kurs İçeriği (19:10) Eğitime Kimler Katılmalı (23:42) Eğitim nasıl gerçekleşecek? (28:45) Meslek Değil Bir Bakış Açısı (32:36) Nasıl Katılabilirim read more read less

9 months ago