00:00
51:10
Seria: Machine Learning - od pomysłu do wdrożenia

Pytania, na które będziemy szukać odpowiedzi w ciągu najbliższej godziny:

1) Co potrafi ML, a czego nie potrafi?
2) Jakie wartości może przynieść ML w Twojej firmie?
3) W jakich branżach ML daje przewagę?
4) Jak szukać obszarów w Twojej firmie, gdzie uczenie maszynowe może pomóc?
5) Jak postawić pierwszy krok, aby zbadać potencjał, czy ML daje wartość?

Wysłuchaj od początku do końca tego odcinka, aby dowiedzieć się, jak walidować swoje pomysły na ML, poznasz 7 podstawowych filtrów, które pomogą Ci uniknąć problemów na starcie.

W następnych odcinkach tej serii będziemy stawiać kolejne kroki, które pozwolą Ci poznać lepiej ważne momenty i zagadnienia projektu ML. Bądź z nami do końca, aby zdobyć ogromną dawkę wiedzy i inspiracji.
Seria: Machine Learning - od pomysłu do wdrożenia Pytania, na które będziemy szukać odpowiedzi w ciągu najbliższej godziny: 1) Co potrafi ML, a czego nie potrafi? 2) Jakie wartości może przynieść ML w Twojej firmie? 3) W jakich branżach ML daje przewagę? 4) Jak szukać obszarów w Twojej firmie, gdzie uczenie maszynowe może pomóc? 5) Jak postawić pierwszy krok, aby zbadać potencjał, czy ML daje wartość? Wysłuchaj od początku do końca tego odcinka, aby dowiedzieć się, jak walidować swoje pomysły na ML, poznasz 7 podstawowych filtrów, które pomogą Ci uniknąć problemów na starcie. W następnych odcinkach tej serii będziemy stawiać kolejne kroki, które pozwolą Ci poznać lepiej ważne momenty i zagadnienia projektu ML. Bądź z nami do końca, aby zdobyć ogromną dawkę wiedzy i inspiracji. read more read less

about 1 year ago #biznes, #dane, #datascience, #machinelearning, #praktyka, #uczeniemaszynowe