00:00
21:25
W "Podatkach bez ryzyka" tym razem o zmianach dotyczących składki zdrowotnej w Polskim Ładzie. W podcaście omówione zostały problemy i wątpliwości związane z nowymi przepisami dotyczącymi ustalaniu podstawy i wysokości składki zdrowotnej.
Patrycja Kubiesa i Iwona Biernat-Baran omawiają również kwestie roku składkowego, problemy w rozliczeniu składki w przypadku osób opodatkowanych na ryczałcie od przychodów ewidencjonowanych, a także pomieszany system ustalania podstawy wymiaru składki.

Music: Horrible by Mela
From the Free Music Archive CC BY-SA
W "Podatkach bez ryzyka" tym razem o zmianach dotyczących składki zdrowotnej w Polskim Ładzie. W podcaście omówione zostały problemy i wątpliwości związane z nowymi przepisami dotyczącymi ustalaniu podstawy i wysokości składki zdrowotnej. Patrycja Kubiesa i Iwona Biernat-Baran omawiają również kwestie roku składkowego, problemy w rozliczeniu składki w przypadku osób opodatkowanych na ryczałcie od przychodów ewidencjonowanych, a także pomieszany system ustalania podstawy wymiaru składki. Music: Horrible by Mela From the Free Music Archive CC BY-SA read more read less

about 1 year ago #biernat-baran, #kubiesa, #podatki, #podatkibezryzyka, #polskiład, #składkazdrowotna, #tax, #zus