00:00
25:24
E-book "Zmień nawyki na zdrowsze. Bez diet, presji i spiny": https://fitstrategia.pl/zmien-nawyki-na-zdrowsze/

To wyjątkowe narzędzie - połączenie e-booka i kursu. Oprócz merytorycznej wiedzy podanej przystępnym językiem znajdziesz tam ćwiczenia i zadania do pracy własnej.
To praktyczne narzędzie, dzięki któremu dowiesz się JAK budować zdrowe nawyki, co zrobić z tymi, które Ci nie służą, jak wytrwać w swoich postanowieniach i jak być dla siebie wsparciem.

Z pełną świadomością mogę powiedzieć, że ten e-book jest naprawdę wyjątkowy.
Nie znajdziesz w nim oczywistości w stylu "warzywa są zdrowe, a objadanie się słodyczami nie" – bo pewnie masz tego świadomość. Ale dobrze wiemy, że nie zawsze przekłada się to na działanie, prawda? Za to znajdziesz w nim mnóstwo praktycznych wskazówek i strategii JAK wprowadzać zmiany do skutku, bez presji, za to z szacunkiem do siebie. Do tego moc pozytywnej energii w pakiecie.

---

Wytrwałość i konsekwencja - pewnie zgodzisz się, że są potrzebne podczas odchudzania i zmiany nawyków.
Ale czy konsekwencja zawsze jest dobra, czy w każdej sytuacji nam służy?
W tym odcinku podcastu dowiesz się, kiedy konsekwencja może przeszkadzać nam w osiągnięciu pożądanych efektów i przynosić więcej szkody niż pożytku.

Zapisz się na listę osób zainteresowanych programem "Zmień myślenie, zmień jedzenie": https://fitstrategia.activehosted.com/f/45
To 5-tygodniowy kompleksowy program psychodietetyczny. Jego edycja odbywa się tylko raz w roku. Zapisz się, żeby nie przegapić tegorocznej edycji.
Zapis do niczego Cię nie zobowiązuje, ale gwarantuje Ci najlepszą opcję na dołączenie.
E-book "Zmień nawyki na zdrowsze. Bez diet, presji i spiny": https://fitstrategia.pl/zmien-nawyki-na-zdrowsze/ To wyjątkowe narzędzie - połączenie e-booka i kursu. Oprócz merytorycznej wiedzy podanej przystępnym językiem znajdziesz tam ćwiczenia i zadania do pracy własnej. To praktyczne narzędzie, dzięki któremu dowiesz się JAK budować zdrowe nawyki, co zrobić z tymi, które Ci nie służą, jak wytrwać w swoich postanowieniach i jak być dla siebie wsparciem. Z pełną świadomością mogę powiedzieć, że ten e-book jest naprawdę wyjątkowy. Nie znajdziesz w nim oczywistości w stylu "warzywa są zdrowe, a objadanie się słodyczami nie" – bo pewnie masz tego świadomość. Ale dobrze wiemy, że nie zawsze przekłada się to na działanie, prawda? Za to znajdziesz w nim mnóstwo praktycznych wskazówek i strategii JAK wprowadzać zmiany do skutku, bez presji, za to z szacunkiem do siebie. Do tego moc pozytywnej energii w pakiecie. --- Wytrwałość i konsekwencja - pewnie zgodzisz się, że są potrzebne podczas odchudzania i zmiany nawyków. Ale czy konsekwencja zawsze jest dobra, czy w każdej sytuacji nam służy? W tym odcinku podcastu dowiesz się, kiedy konsekwencja może przeszkadzać nam w osiągnięciu pożądanych efektów i przynosić więcej szkody niż pożytku. Zapisz się na listę osób zainteresowanych programem "Zmień myślenie, zmień jedzenie": https://fitstrategia.activehosted.com/f/45 To 5-tygodniowy kompleksowy program psychodietetyczny. Jego edycja odbywa się tylko raz w roku. Zapisz się, żeby nie przegapić tegorocznej edycji. Zapis do niczego Cię nie zobowiązuje, ale gwarantuje Ci najlepszą opcję na dołączenie. read more read less

2 years ago #dieta, #dietabezdiety, #konsekwencja, #odchudzanie, #psychodietetyka, #psychologiajedzenia, #psychologiaodchudzania, #psychologiaodżywiania, #psychologiazdrowia, #skuteczneodchudzanie, #wytrwałość, #zdroweodchudzanie, #zdrowystylżycia