<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<rss xmlns:itunes="http://www.itunes.com/dtds/podcast-1.0.dtd" xmlns:atom="http://www.w3.org/2005/Atom" xmlns:podcast="https://podcastindex.org/namespace/1.0" xmlns:media="http://search.yahoo.com/mrss/" version="2.0"><channel><title>Turkusowy Podcast</title><link>https://desmart.com</link><description><![CDATA[Turkusowy Podcast to nasz wewnętrzny DeSmartowy (desmart.com) podcast w którym omawiamy tematy związane z naszą drogą w kierunku organizacji samozarządzającej się, z płaską strukturą i wartościami takimi jak zaufanie i transparentność.]]></description><atom:link href="https://www.spreaker.com/show/4159633/episodes/feed" rel="self" type="application/rss+xml"/><language>pl</language><category>Business</category><copyright>Copyright Piotr Duszyński</copyright><image><url>https://d3wo5wojvuv7l.cloudfront.net/t_rss_itunes_square_1400/images.spreaker.com/original/e454f13a81135a947b7e26afc9794884.jpg</url><title>Turkusowy Podcast</title><link>https://desmart.com</link></image><lastBuildDate>Tue, 07 Jan 2020 12:23:47 +0000</lastBuildDate><itunes:author>Piotr Duszyński</itunes:author><itunes:owner><itunes:name>Piotr Duszyński</itunes:name><itunes:email>dooshek@desmart.com</itunes:email></itunes:owner><itunes:image href="https://d3wo5wojvuv7l.cloudfront.net/t_rss_itunes_square_1400/images.spreaker.com/original/e454f13a81135a947b7e26afc9794884.jpg"/><itunes:subtitle>Turkusowy Podcast to nasz wewnętrzny DeSmartowy (desmart.com) podcast w którym omawiamy tematy związane z naszą drogą w kierunku organizacji samozarządzającej się, z płaską strukturą i wartościami takimi jak zaufanie i transparentność.</itunes:subtitle><itunes:summary><![CDATA[Turkusowy Podcast to nasz wewnętrzny DeSmartowy (desmart.com) podcast w którym omawiamy tematy związane z naszą drogą w kierunku organizacji samozarządzającej się, z płaską strukturą i wartościami takimi jak zaufanie i transparentność.]]></itunes:summary><itunes:category text="Business"/><itunes:explicit>clean</itunes:explicit><itunes:type>episodic</itunes:type><item><title>Motywacja</title><link>https://www.spreaker.com/episode/motywacja--20622153</link><description><![CDATA[W dzisiejszym odcinku opowiemy o motywacji zewnętrznej i wewnętrznej, do czego są nam one potrzebne i czym się różnią między sobą.<br /><br />Zapraszamy do słuchania!]]></description><guid isPermaLink="false">https://api.spreaker.com/episode/20622153</guid><pubDate>Tue, 10 Dec 2019 11:00:57 +0000</pubDate><enclosure url="https://api.spreaker.com/download/episode/20622153/turkusowy_podcast_6.mp3" length="18508251" type="audio/mpeg"/><itunes:author>Piotr Duszyński</itunes:author><itunes:subtitle>W dzisiejszym odcinku opowiemy o motywacji zewnętrznej i wewnętrznej, do czego są nam one potrzebne i czym się różnią między sobą.

Zapraszamy do słuchania!</itunes:subtitle><itunes:summary><![CDATA[W dzisiejszym odcinku opowiemy o motywacji zewnętrznej i wewnętrznej, do czego są nam one potrzebne i czym się różnią między sobą.<br /><br />Zapraszamy do słuchania!]]></itunes:summary><itunes:duration>1157</itunes:duration><itunes:keywords>biznes,business,motivation,motywacja,opensalaries,otwartewynagrodzenia,salaries,salary,samozarzadzanie,teal,trust,turkus,wynagrodzenie,zaufanie</itunes:keywords><itunes:explicit>clean</itunes:explicit><itunes:image href="https://d3wo5wojvuv7l.cloudfront.net/t_rss_itunes_square_1400/images.spreaker.com/original/e0b1b94869cbec95807d86634237de38.jpg"/><itunes:episodeType>full</itunes:episodeType></item><item><title>Otwarte wynagrodzenia</title><link>https://www.spreaker.com/episode/otwarte-wynagrodzenia--20622146</link><description><![CDATA[Do czego są nam potrzebne otwarte wynagrodzenia i jak je wdrożyć w naszej firmie?<br />Przedstawimy dobre praktyki oraz staramy się zaadresować lęki związane z wdrożeniem.<br /><br />Zapraszamy do słuchania!]]></description><guid isPermaLink="false">https://api.spreaker.com/episode/20622146</guid><pubDate>Tue, 10 Dec 2019 10:59:10 +0000</pubDate><enclosure url="https://api.spreaker.com/download/episode/20622146/turkusowy_podcast_5.mp3" length="44562573" type="audio/mpeg"/><itunes:author>Piotr Duszyński</itunes:author><itunes:subtitle>Do czego są nam potrzebne otwarte wynagrodzenia i jak je wdrożyć w naszej firmie?
Przedstawimy dobre praktyki oraz staramy się zaadresować lęki związane z wdrożeniem.

Zapraszamy do słuchania!</itunes:subtitle><itunes:summary><![CDATA[Do czego są nam potrzebne otwarte wynagrodzenia i jak je wdrożyć w naszej firmie?<br />Przedstawimy dobre praktyki oraz staramy się zaadresować lęki związane z wdrożeniem.<br /><br />Zapraszamy do słuchania!]]></itunes:summary><itunes:duration>2786</itunes:duration><itunes:keywords>biznes,business,companyculture,culture,opensalaries,otwartewynagrodzenia,salaries,salary,teal,trust,turkus,wynagrodzenie,zaufanie</itunes:keywords><itunes:explicit>clean</itunes:explicit><itunes:image href="https://d3wo5wojvuv7l.cloudfront.net/t_rss_itunes_square_1400/images.spreaker.com/original/f160d3e4406bbd0ddc720829dad2449b.jpg"/><itunes:episodeType>full</itunes:episodeType></item><item><title>Pieniądze vs. Wartości</title><link>https://www.spreaker.com/episode/pieniadze-vs-wartosci--20622142</link><description><![CDATA[W dzisiejszym odcinku omawiamy konkretny przypadek w którym jeden z nas był bliski zakończenia współpracy z nowym klientem ze względu na jego wątpliwe moralnie zachowanie.<br /><br />Serdecznie zapraszamy do posłuchania jak ta sprawa się zakończyła!]]></description><guid isPermaLink="false">https://api.spreaker.com/episode/20622142</guid><pubDate>Tue, 10 Dec 2019 10:57:47 +0000</pubDate><enclosure url="https://api.spreaker.com/download/episode/20622142/turkusowy_podcast_4.mp3" length="28643761" type="audio/mpeg"/><itunes:author>Piotr Duszyński</itunes:author><itunes:subtitle>W dzisiejszym odcinku omawiamy konkretny przypadek w którym jeden z nas był bliski zakończenia współpracy z nowym klientem ze względu na jego wątpliwe moralnie zachowanie.

Serdecznie zapraszamy do posłuchania jak ta sprawa się zakończyła!</itunes:subtitle><itunes:summary><![CDATA[W dzisiejszym odcinku omawiamy konkretny przypadek w którym jeden z nas był bliski zakończenia współpracy z nowym klientem ze względu na jego wątpliwe moralnie zachowanie.<br /><br />Serdecznie zapraszamy do posłuchania jak ta sprawa się zakończyła!]]></itunes:summary><itunes:duration>1791</itunes:duration><itunes:keywords>biznes,business,case,moralność,ourway,teal,trust,turkus,turkusowypodcast,zaufanie</itunes:keywords><itunes:explicit>clean</itunes:explicit><itunes:image href="https://d3wo5wojvuv7l.cloudfront.net/t_rss_itunes_square_1400/images.spreaker.com/original/23750082d17164767c33f089c94d9541.jpg"/><itunes:episodeType>full</itunes:episodeType></item><item><title>Czy klient może być partnerem?</title><link>https://www.spreaker.com/episode/czy-klient-moze-byc-partnerem--20622125</link><description><![CDATA[Jak pokonać drogę od usługodawcy do partnera biznesowego?<br /><br />Adriano i Orzech rozmawiają o tym co nam przeszkadza, a co może pomóc w tym, żebyśmy stali się partnerami dla naszych klientów. Róbmy fajne produkty zamiast usług :)<br /><br />Zapraszamy do słuchania!]]></description><guid isPermaLink="false">https://api.spreaker.com/episode/20622125</guid><pubDate>Tue, 10 Dec 2019 10:56:34 +0000</pubDate><enclosure url="https://api.spreaker.com/download/episode/20622125/turkusowy_podcast_3.mp3" length="23275912" type="audio/mpeg"/><itunes:author>Piotr Duszyński</itunes:author><itunes:subtitle>Jak pokonać drogę od usługodawcy do partnera biznesowego?

Adriano i Orzech rozmawiają o tym co nam przeszkadza, a co może pomóc w tym, żebyśmy stali się partnerami dla naszych klientów. Róbmy fajne produkty zamiast usług :)

Zapraszamy do słuchania!</itunes:subtitle><itunes:summary><![CDATA[Jak pokonać drogę od usługodawcy do partnera biznesowego?<br /><br />Adriano i Orzech rozmawiają o tym co nam przeszkadza, a co może pomóc w tym, żebyśmy stali się partnerami dla naszych klientów. Róbmy fajne produkty zamiast usług :)<br /><br />Zapraszamy do słuchania!]]></itunes:summary><itunes:duration>1455</itunes:duration><itunes:keywords>biznes,business,businesspartners,companyculture,culture,teal,turkus,turkusowaorganizacja</itunes:keywords><itunes:explicit>clean</itunes:explicit><itunes:image href="https://d3wo5wojvuv7l.cloudfront.net/t_rss_itunes_square_1400/images.spreaker.com/original/65c462eae1b9fc4eb314b21fb47a8c62.jpg"/><itunes:episodeType>full</itunes:episodeType></item><item><title>Rekrutacja w Turkusie</title><link>https://www.spreaker.com/episode/rekrutacja-w-turkusie--20622101</link><description><![CDATA[W dzisiejszym odcinku o nowym podejściu do rekrutacji - dlaczego odwróciliśmy proces rekrutowania ludzi i jak to się sprawdza. Zapraszamy!]]></description><guid isPermaLink="false">https://api.spreaker.com/episode/20622101</guid><pubDate>Tue, 10 Dec 2019 10:54:49 +0000</pubDate><enclosure url="https://api.spreaker.com/download/episode/20622101/turkusowy_podcast_2.mp3" length="35067794" type="audio/mpeg"/><itunes:author>Piotr Duszyński</itunes:author><itunes:subtitle>W dzisiejszym odcinku o nowym podejściu do rekrutacji - dlaczego odwróciliśmy proces rekrutowania ludzi i jak to się sprawdza. Zapraszamy!</itunes:subtitle><itunes:summary><![CDATA[W dzisiejszym odcinku o nowym podejściu do rekrutacji - dlaczego odwróciliśmy proces rekrutowania ludzi i jak to się sprawdza. Zapraszamy!]]></itunes:summary><itunes:duration>2192</itunes:duration><itunes:keywords>biznes,hr,humanresources,ourway,recruitment,rekrutacja,teal,turkus</itunes:keywords><itunes:explicit>clean</itunes:explicit><itunes:image href="https://d3wo5wojvuv7l.cloudfront.net/t_rss_itunes_square_1400/images.spreaker.com/original/d1dfe42a76ddb2c4d00b1c7a22f1e55c.jpg"/><itunes:episodeType>full</itunes:episodeType></item><item><title>Odpowiedzialność i podejmowanie decyzji</title><link>https://www.spreaker.com/episode/odpowiedzialnosc-i-podejmowanie-decyzji--20622045</link><description><![CDATA[Oddajemy Waszym uszom pierwszy odcinek Turkusowego Podcastu specjalnie dla Was! :) W tym odcinku opowiemy o tym jak rozumiemy odpowiedzialność i jak podejmować decyzje. Miłego słuchania!]]></description><guid isPermaLink="false">https://api.spreaker.com/episode/20622045</guid><pubDate>Tue, 10 Dec 2019 10:52:33 +0000</pubDate><enclosure url="https://api.spreaker.com/download/episode/20622045/turkusowy_podcast_1.mp3" length="20008725" type="audio/mpeg"/><itunes:author>Piotr Duszyński</itunes:author><itunes:subtitle>Oddajemy Waszym uszom pierwszy odcinek Turkusowego Podcastu specjalnie dla Was! :) W tym odcinku opowiemy o tym jak rozumiemy odpowiedzialność i jak podejmować decyzje. Miłego słuchania!</itunes:subtitle><itunes:summary><![CDATA[Oddajemy Waszym uszom pierwszy odcinek Turkusowego Podcastu specjalnie dla Was! :) W tym odcinku opowiemy o tym jak rozumiemy odpowiedzialność i jak podejmować decyzje. Miłego słuchania!]]></itunes:summary><itunes:duration>1251</itunes:duration><itunes:keywords>biznes,decyzje,decyzyjność,kultura,odpowiedzialność,organizacja,teal,turkus</itunes:keywords><itunes:explicit>clean</itunes:explicit><itunes:image href="https://d3wo5wojvuv7l.cloudfront.net/t_rss_itunes_square_1400/images.spreaker.com/original/76b0e9c7c7dbcf723dcfa9784856d300.jpg"/><itunes:episodeType>full</itunes:episodeType></item></channel></rss>
