00:00
19:30
W dzisiejszym odcinku rozmawiam z wybitnym polskim anestezjologiem weterynaryjnym! Rozmawiamy o tym jaką drogę pokonał, jak wygląda zawód anestezjologa i z czym trzeba się zmierzyć.

lek wet. Robert Kraczkowski praktyk i pasjonat anestezjologii, którą zajmuje się od 12 lat. Studiował na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, University of Veterinary Medicine Vienna i Freie Universität Berlin. Członek Association of Veterinary Anaesthetists. Od kilku lat pracuje w Całodobowej Lecznicy Weterynaryjnej „Szmaragdowa” w Lublinie. Uczestniczy w wielu zagranicznych i polskich konferencjach z dziedziny anestezjologii i sam prowadzi warsztaty i szkolenia.
Z Robertem miałem przyjemność porozmawiać podczas organizowanych przez EgzooEdu warsztatach z anestezjologii królików.
W dzisiejszym odcinku rozmawiam z wybitnym polskim anestezjologiem weterynaryjnym! Rozmawiamy o tym jaką drogę pokonał, jak wygląda zawód anestezjologa i z czym trzeba się zmierzyć. lek wet. Robert Kraczkowski praktyk i pasjonat anestezjologii, którą zajmuje się od 12 lat. Studiował na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, University of Veterinary Medicine Vienna i Freie Universität Berlin. Członek Association of Veterinary Anaesthetists. Od kilku lat pracuje w Całodobowej Lecznicy Weterynaryjnej „Szmaragdowa” w Lublinie. Uczestniczy w wielu zagranicznych i polskich konferencjach z dziedziny anestezjologii i sam prowadzi warsztaty i szkolenia. Z Robertem miałem przyjemność porozmawiać podczas organizowanych przez EgzooEdu warsztatach z anestezjologii królików. read more read less

2 years ago