00:00
46:59
Dzisiaj dzień kobiet, więc oprócz „wszystkiego najlepszego” przygotowałem dla Was drogie Panie podcast. Wraz z moim gościem będziemy rozmawiać o feminizacji w pracy i na studiach. Będzie o zarobkach u kobiet, o presji związanej z wykonywanym zawodem. Poruszymy aspekt pewności siebie i jej budowaniu. Poszukamy odpowiedzi na pytanie jak wyznaczać granicę między pracą, a życiem prywatnym i jak tych granic nie przekraczać.

W dzisiejszym odcinku na wymienione tematy rozmawiać będę z Katarzyną Głąb która na co dzień pomaga przedsiębiorczym kobietom w lepszej promocji biznesu. Trener, szkoleniowiec, autorka ebooków, a od 2013 roku właścicielka marki Po Sukces Na Szpilkach.
https://posukcesnaszpilkach.pl/
Dzisiaj dzień kobiet, więc oprócz „wszystkiego najlepszego” przygotowałem dla Was drogie Panie podcast. Wraz z moim gościem będziemy rozmawiać o feminizacji w pracy i na studiach. Będzie o zarobkach u kobiet, o presji związanej z wykonywanym zawodem. Poruszymy aspekt pewności siebie i jej budowaniu. Poszukamy odpowiedzi na pytanie jak wyznaczać granicę między pracą, a życiem prywatnym i jak tych granic nie przekraczać. W dzisiejszym odcinku na wymienione tematy rozmawiać będę z Katarzyną Głąb która na co dzień pomaga przedsiębiorczym kobietom w lepszej promocji biznesu. Trener, szkoleniowiec, autorka ebooków, a od 2013 roku właścicielka marki Po Sukces Na Szpilkach. https://posukcesnaszpilkach.pl/ read more read less

2 years ago