00:00
44:45
Czy nazwa jest ważna? Okazuje się, że tak. Pamiętaj że jeśli twoja firma to powieść to nazwa jest tytułem tej książki – czasem przyciąga uwagę, czasem zdradza zawartość. Zachęca lub odpycha.
O sile dobrej nazwy porozmawiam dziś ze specjalistą. Konrad Gurdak nazywa rzeczy po imieniu, a właściwie nadaje firmom imiona od 2013 roku jak agencja namingowa Sylabuzz. Jest on gościem dzisiejszego podcastu i opowie nam o znaczeniu dobrej nazwy, na co uważać i na co zwrócić uwagę.
Jeśli chcesz wiedzieć jak sprawić by twój zakład leczenia zwierząt brzmiał kozacko – zapraszam Cię do wysłuchania. Może w tym odcinku odnajdziesz swoją inspirację.
Zapraszam do odwiedzenia strony Konrada i zapoznania się z jego social mediami. Znajdziecie tam sporo dodatkowego contentu, materiałów, nagrań i inspiracji!
https://syllabuzz.pl/
https://www.facebook.com/Syllabuzz
https://www.instagram.com/kozackanazwa/
Czy nazwa jest ważna? Okazuje się, że tak. Pamiętaj że jeśli twoja firma to powieść to nazwa jest tytułem tej książki – czasem przyciąga uwagę, czasem zdradza zawartość. Zachęca lub odpycha. O sile dobrej nazwy porozmawiam dziś ze specjalistą. Konrad Gurdak nazywa rzeczy po imieniu, a właściwie nadaje firmom imiona od 2013 roku jak agencja namingowa Sylabuzz. Jest on gościem dzisiejszego podcastu i opowie nam o znaczeniu dobrej nazwy, na co uważać i na co zwrócić uwagę. Jeśli chcesz wiedzieć jak sprawić by twój zakład leczenia zwierząt brzmiał kozacko – zapraszam Cię do wysłuchania. Może w tym odcinku odnajdziesz swoją inspirację. Zapraszam do odwiedzenia strony Konrada i zapoznania się z jego social mediami. Znajdziecie tam sporo dodatkowego contentu, materiałów, nagrań i inspiracji! https://syllabuzz.pl/ https://www.facebook.com/Syllabuzz https://www.instagram.com/kozackanazwa/ read more read less

3 years ago