146. Co z tego, że wyniki mam w normie, jak czuję się źle?

Jan 26, 2026 · 27m 42s
146. Co z tego, że wyniki mam w normie, jak czuję się źle?
Description

Co z tego, że wyniki mam w normie, jak czuję się źle? To zdanie bardzo często słyszę na konsultacjach. Nawet zdarzyło mi się w zeszłym tygodniu. I potrafi to być...

show more
Co z tego, że wyniki mam w normie, jak czuję się źle? To zdanie bardzo często słyszę na konsultacjach. Nawet zdarzyło mi się w zeszłym tygodniu. I potrafi to być naprawdę frustrujące, zwłaszcza gdy słyszysz od lekarza, że nie powinnaś się źle czuć, bo wyniki są w porządku. Co zrobić w takiej sytuacji, gdy faktycznie Ty czujesz się źle, a wyniki są w normie? Mam dla Ciebie 9 przyczyn, dlaczego tak może się dziać.

Konsultacja: https://apetytnazycie.com.pl/konsultacja/

Warsztat "Plan dnia wspierający tarczycę. Jak dbać o energię od rana do wieczora?" https://apetytnazycie.com.pl/plan-dnia-wspierajacy-tarczyce/

Strona internetowa: https://apetytnazycie.com.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/apetytnazyciemarty
Instagram: https://www.instagram.com/martaskoczen_dietetyk/
show less
Information
Author Marta Skoczeń
Organization Marta Skoczeń
Website -
Tags

Looks like you don't have any active episode

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Current

Podcast Cover

Looks like you don't have any episodes in your queue

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Next Up

Episode Cover Episode Cover

It's so quiet here...

Time to discover new episodes!

Discover
Your Library
Search